Jak se stát naším pacientem

Registrace


Registrace je u nás stejně jako ve všech ostatních zdravotních zařízeních zdarma a zcela na svobodném uvážení rodičů dětí.

Nabízíme profesionalitu, solidní a vstřícné jednání, vlídné prostředí. V případě zájmu nabízíme návštěvu „nanečisto“ – možno přijít kdykoli i bez objednání k nezávazné prohlídce či konzultaci.

Proces registrace nelze zatím provést elektronicky (z důvodu požadavku zdravotních pojišťoven). Rodiče mohou kdykoli zavolat nebo přijít (i bez dítěte, pokud nepotřebuje naši pomoc).

U našich pacientů zacházíme s tzv. citlivými údaji podle nové směrnice EU /GDPR/- podrobnosti zde


Pro nastávající maminky


Pokud maminky uvažují o registraci svého očekávaného miminka v naší ordinaci, mohou přijít již před porodem na prohlídku prostředí a seznámit se s lékařem a sestrou. Není to však žádnou povinností.

V porodnici bude maminka dotázána, ke kterému lékaři se bude chtít s miminkem registrovat.
Je nutné uvést jméno MUDr. Blanka Flugerová .Stejnou informaci musí uvést též při sjednávání pojištění u vybrané ZP.

Jakmile bude maminka s miminkem propuštěna z porodnice, spojí se s námi telefonicky a domluví se, zda si bude přát naši návštěvu doma nebo bude chtít raději přijít do naší ambulance. Samozřejmostí je okamžité přijetí novorozeného miminka bez čekání.Aktuality:

Fluped s.r.o.

Milí rodiče, děkujeme, že používáte Medevio. Některým však přirostlo k srdci tak, že jej používají jako chat či k permanentní komunikaci s námi. Je třeba si uvědomit, že nejsme roboti ani umělá inteligence a odpovídáme vám ve svém volném čase. Abychom systém i naši kapacitu nepřehltili a vůbec mohli takto dále fungovat, je třeba zdůraznit tato pravidla:1/platforma slouží k poradě, případně řešení lehčích potíží, kde se lze obejít bez návštěvy lékaře, nikoli náhle vzniklých nebo naopak hromady chronických problémů.2/ nemůžeme odpovídat ihned a už vůbec ne v ordinační době3/ nemůžeme vést diskuse a odpovídat formou chatu na další a další otázky. Pokud potřebujete prodiskutovat problém, je třeba se objednat a přijít. 4/ poslané zprávy přikládejte jako scan, nikoli foto, které nelze kvalitně vytisknout a často ani přečístO víkendu a státních svátcích odpovídat nebudeme. V případě akutních potíží odkazujeme na LSPP, chronické problémy počkají.I my máme právo na odpočinek a nabrání nových sil, abychom se o vás mohli kvalitně a s láskou starat. ... See MoreSee Less
Ve středu 14.2. ordinujeme z provozních důvodů do 16ti hodin. ... See MoreSee Less
Ve středu 20.12. ordinujeme do 16:30, ve čtvrtek 21.12. do 15:00, v pátek v obvyklých ordinačních hodinách.Ordinuje dr B.Flugerová.O vánočních prázdninách ordinujeme denne 7-12.00 hodin.Všem dětem a rodičům přejeme požehnané Vánoce a šťastný nový rok! ... See MoreSee Less

Rady pro vás: