Jak se stát naším pacientem

Registrace


Registrace je u nás stejně jako ve všech ostatních zdravotních zařízeních zdarma a zcela na svobodném uvážení rodičů dětí.

Nabízíme profesionalitu, solidní a vstřícné jednání, vlídné prostředí. V případě zájmu nabízíme návštěvu „nanečisto“ – možno přijít kdykoli i bez objednání k nezávazné prohlídce či konzultaci.

Proces registrace nelze zatím provést elektronicky (z důvodu požadavku zdravotních pojišťoven). Rodiče mohou kdykoli zavolat nebo přijít (i bez dítěte, pokud nepotřebuje naši pomoc).

U našich pacientů zacházíme s tzv. citlivými údaji podle nové směrnice EU /GDPR/- podrobnosti zde


Pro nastávající maminky


Pokud maminky uvažují o registraci svého očekávaného miminka v naší ordinaci, mohou přijít již před porodem na prohlídku prostředí a seznámit se s lékařem a sestrou. Není to však žádnou povinností.

V porodnici bude maminka dotázána, ke kterému lékaři se bude chtít s miminkem registrovat.
Je nutné uvést jméno MUDr. Blanka Flugerová .Stejnou informaci musí uvést též při sjednávání pojištění u vybrané ZP.

Jakmile bude maminka s miminkem propuštěna z porodnice, spojí se s námi telefonicky a domluví se, zda si bude přát naši návštěvu doma nebo bude chtít raději přijít do naší ambulance. Samozřejmostí je okamžité přijetí novorozeného miminka bez čekání.Fluped s.r.o.

V pátek 17.5. ordinujeme z důvodu účasti na Kongrese do 8:45. Ordinuje dr. Sýkorová. ... Zobrazit víceZobrazit méně
Od 1. do 8. května bude mít dr Blanka Flugerová dovolenou. Zastupuje dr Jana Sýkorová. Ve čtvrtek 2.5. ordinujeme pouze do 14ti hodin. ... Zobrazit víceZobrazit méně
Dne 25. 4. ordinujeme pro nemocné z provozních důvodů do 10:45. Odpolední poradna bude začínat ve 13 hodin. Děkuji za pochopení. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Rady pro vás: